ברוכים הבאים למערך הסיוע הרוחבי (מס"ר)

שירות זה מאפשר לכל משתמש המבקש לפנות בכל עניין, כולל בעיות טכניות, תוכן, סיוע, בקשות, תלונות וכל מה שקשור לאתרי ומערכות איתן.

מיחשוב תהליך הפניות מאפשר לנו לעקוב בצורה יעילה אחר הטיפול, להעביר לגורמים רלוונטים, לנהל הסטוריה של פניות, להקים מאגר שאלות ותשובות מתוך מכלול הפניות והתשובות שניתנו, לטובת הציבור לעיון, לתת מענה טוב ויעיל יותר למשתמש עם שפע של אפשרויות מצידו לבקר ולקבל תגובות בתהליך הטיפול בפנייתו.

מי יכול לפנות וכיצד?

באמצעות אי-מיל
כל אחד על-ידי שליחת אי-מייל לכתובת help@eitan.ac.il.
באמצעות טופס פניה מקוון
בעלי חשבון דרכונט (אותו גם כן כל אחד יכול לפתוח באתר http://passport.eitan.ac.il) יוכלו לשלוח פניה מהמערכת באמצעות טופס מיוחד וקל לשימוש, לעקוב און-ליין אחר התקדמות הטיפול בבקשתם, לצפות בהסטוריית פניות, לקבל עדיפות בטיפול בפניה ואמינות גבוהה יותר בזיהוי משלוח פניות.

מה צריך לרשום בפניה?

פניה מתחלקת לשלושה מרכיבים:
  • כותרת/סיכום: בקצרה תיאור הבעיה. באם הבעיה חוזרת על עצמה – להשתדל לתת את אותה הכותרת בתוספת – המשך/עדכון.
  • תוכן: לתת כמה שיותר פרטים, תיאור הבעיה, בנקודות. עדיף לא לחסוך ולתאר צעד אחד צעד מה קורה, מה הבקשה ולספק את מירב המידע, כולל קישורים מדוייקים.
  • צירוף קבצים: ניתן לצרף מספר קבצים הקשורים לפניה, יכולים להיות מכל סוג. באם זו בעיה באתר אינטרנט וניתן לצלם אותה באמצעות תוכנות כגון snagit ולשלוח את תצלום המסך, יהיה בכך עזרה גדולה לפתרונה.

איך אני מקבל תשובה ומתי?

אנו משתדלים לתת תגובה בהקדם האפשרי, מקסימום תוך 24 שעות. במקרים מיוחדים של עומס או בעיה שדורשת התערבות ובדיקה, יכול להיות שזמן התגובה יהיה ארוך יותר. בעלי חשבון דרכונט יוכלו לעקוב און ליין אחר ההתקדמות ומי מטפל. בכל מקרה תשלח תשובה לאי-מייל של הפונה. גם במהלך הטיפול יכול ויתעוררו בעיות או שאלות וישלחו לאי מייל של הפונה (במקרה זה אין לבצע שינויים בכותרת ההודעה)